| Označení: | UBR119-2 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 171 Kč 190Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
40x150 cm
Běhoun s barevným vzorem jehličí, šišek a bobulí na čistě bílém podkladu vnese sváteční náladu na váš stůl. Vyrobený ze 100 % polyesteru o rozměru 40 × 150 cm je praktický a snadno udržovatelný – lze ho prát na 30 °C. Skvělý doplněk pro krásné a stylové prostření během vánočního období.
| Materiál | Polyester 100% |
| Hmotnost | 140.0000 kg |
| Rozměry | 40x150 cm |
| Šířka | 40.0000 cm |
| Výška | 0.0000 cm |
| Hloubka | 150.0000 cm |
| Druh | Běhoun |
| Sezóna | Vánoce |
| Pokyny k údržbě | Praní na 30°C |
| Počet kusů v kartonu | 24.0000 |
| Barva | Bílá |
150x40 cm
150x0.1x40 cm
150x0.1x40 cm
40x150 cm
40x150 cm