| Označení: | UBR119-4 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 375 Kč 417Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
130x160 cm
Vánoční ubrus s motivem jehličí, šišek a bobulí na čistě bílém podkladu přináší do interiéru svěží a elegantní sváteční atmosféru. Rozměr 130 × 160 cm je ideální pro větší stoly a rodinná setkání. Vyrobený ze 100 % polyesteru, snadno se udržuje a lze ho prát na 30 °C. Skvělá volba pro krásnou a praktickou výzdobu svátečního stolu.
| Materiál | Polyester 100% |
| Hmotnost | 330.0000 kg |
| Rozměry | 130x160 cm |
| Šířka | 130.0000 cm |
| Výška | 0.0000 cm |
| Hloubka | 160.0000 cm |
| Druh | Ubrus |
| Sezóna | Vánoce |
| Pokyny k údržbě | Praní na 30°C |
| Počet kusů v kartonu | 20.0000 |
| Barva | Zelená |
160x130 cm
220x130 cm