| Označení: | UBR094-2 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 153 Kč 170Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
40x150 cm
Tento působivý vánoční běhoun přinese do vašeho domova tu pravou vánoční atmosféru. Vyroben je z kvalitního 100% polyesteru a s rozměry 40 x 150 cm se stane skvělým doplňkem svátečně vyzdobeného interiéru. Jeho červené pozadí je zdobeno bílými stromečky a jeleny, které jsou doplněny sněhovými vločkami, čímž vytvářejí nádherný zimní motiv. Přidejte tento běhoun na váš stůl a vychutnávejte si sváteční chvíle v obklopení nádherných sytých barev a jedinečných vzorů.
| Materiál | Polyester 100% |
| Hmotnost | 105.0000 kg |
| Hmotnost | 105.0000 kg |
| Rozměry | 40x150 cm |
| Šířka | 40.0000 cm |
| Výška | 0.0000 cm |
| Hloubka | 150.0000 cm |
| Druh | Běhoun |
| Sezóna | Vánoce |
| Barva | Červená |
150x40 cm
150x0.1x40 cm
150x0.1x40 cm
45x15x45 cm
40x150 cm
40x150 cm