| Označení: | UBR098-2 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 153 Kč 170Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
40x150 cm
Tento bílý běhoun s vánočním vzorem se skřítky na okrajích přináší do vašeho interiéru jedinečnou sváteční atmosféru. Vyrobený ze 100% polyesteru a s rozměry 40 x 150 cm, je ideálním doplňkem pro vánoční prostření stolu. Motiv se skřítky dodává této dekoraci punc radosti a zábavy, která perfektně doplní váš vánoční interiér. Užijte si svátky s touto krásnou dekorací, která zkrášlí váš prostor a vytvoří nezapomenutelnou atmosféru.
| Materiál | Polyester 100% |
| Hmotnost | 105.0000 kg |
| Hmotnost | 105.0000 kg |
| Rozměry | 40x150 cm |
| Šířka | 40.0000 cm |
| Výška | 0.0000 cm |
| Hloubka | 150.0000 cm |
| Druh | Běhoun |
| Sezóna | Vánoce |
| Pokyny k údržbě | Praní na 30°C |
| Barva | Bílá |
150x40 cm
150x0.1x40 cm
150x0.1x40 cm
45x15x45 cm
40x150 cm