| Označení: | UBR105-2 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 142 Kč 158Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
40x150 cm
Tento bílý běhoun s vánočním barevným vzorem s opakujícími se třemi druhy skřítků, je ideální volbou pro váš vánoční stůl. Vyroben ze 100% polyesteru a s rozměry 40 x 150 cm, přinese do vašeho interiéru sváteční atmosféru plnou radosti a zábavy. Motiv s opakujícími se skřítky dodává této dekoraci punc originality. Užijte si svátky s touto krásnou dekorací stolu, která zkrášlí váš prostor a přinese do něj nezapomenutelnou vánoční atmosféru.
| Materiál | Polyester 100% |
| Hmotnost | 105.0000 kg |
| Hmotnost | 105.0000 kg |
| Rozměry | 40x150 cm |
| Šířka | 40.0000 cm |
| Výška | 0.0000 cm |
| Hloubka | 150.0000 cm |
| Druh | Běhoun |
| Sezóna | Vánoce |
| Barva | Béžová |
150x40 cm
150x0.1x40 cm
150x0.1x40 cm
40x150 cm
40x150 cm