| Označení: | UBR080-2 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 160 Kč 178Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
150x0.1x40 cm
Jemný dekor v dokonalém spojení elegance a vánočních prvků dělá z tohoto běhounu jedinečný doplněk pro váš interiér nachystaný na nejkrásnější svátky v roce. S motivem ozdobných koulí rozprostřených na zlatém podkladu se bude vyjímat jak na konferenčním, tak i jídelnovém stole nebo na komodě stojící poblíž ozdobeného stromku. Lze snadno kombinovat s dalšími textiliemi a dekoracemi.
| Materiál | Polyester 100% |
| Hmotnost | 145.0000 kg |
| Hmotnost | 145.0000 kg |
| Rozměry | 150x0.1x40 cm |
| Šířka | 150.0000 cm |
| Výška | 0.1000 cm |
| Hloubka | 40.0000 cm |
| Druh | Běhoun |
| Sezóna | Vánoce |
| Barva | Zlatá |
150x40 cm
150x0.1x40 cm
40x150 cm
40x150 cm