| Označení: | UBR108-2 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 214 Kč 238Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
40x150 cm
Tento bílý vánoční běhoun s elegantním stříbrným vzorem siluet stromků, je vyroben z kvalitního 100% polyesteru a má rozměry 40 x 150 cm. Jeho design přináší do vašeho interiéru jemný a elegantní dotek vánoční atmosféry. Stříbrné siluety stromků na bílém pozadí vytvářejí efektní a zároveň decentní vzor. Tento běhoun je tak určen především pro sváteční prostření stolu, díky kterému si můžete užívat kouzelné vánoční atmosféry skutečně plnými doušky.
| Materiál | Polyester 100% |
| Hmotnost | 110.0000 kg |
| Hmotnost | 110.0000 kg |
| Rozměry | 40x150 cm |
| Šířka | 40.0000 cm |
| Výška | 0.0000 cm |
| Hloubka | 150.0000 cm |
| Druh | Běhoun |
| Sezóna | Vánoce |
| Pokyny k údržbě | Praní na 30°C |
| Počet kusů v kartonu | 24.0000 |
| Barva | Stříbrná |
150x40 cm
150x0.1x40 cm
150x0.1x40 cm
40x150 cm
40x150 cm