| Označení: | UBR048 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 148 Kč 164Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
150x0.1x40 cm
Připravte si prostor pro nezapomenutelné chvíle v jídelně s tímto výjimečným běhounem v zelené barvě, typické pro nejkrásnější svátky v roce. Stromečky na běhounu jsou jemné a vkusné, dodávají prostoru eleganci a harmonii. Padající sněhové vločky pak přinášejí do vaší jídelny či obývacích prostor pocit magie a kouzla vánočních svátků.
| Materiál | Polyester 100% |
| Hmotnost | 116.0000 kg |
| Rozměry | 150x0.1x40 cm |
| Šířka | 150.0000 cm |
| Výška | 0.1000 cm |
| Hloubka | 40.0000 cm |
| Druh | Běhoun |
| Sezóna | Vánoce |
| Barva | Zelená |
150x40 cm
150x0.1x40 cm
40x150 cm
40x150 cm