| Označení: | UBR040 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 148 Kč 164Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
150x40 cm
Exkluzivní běhoun s vánočním motivem perníčků a skořice se stane neodmyslitelnou součástí vaší jídelny po celou dobu adventu. Přinese do vašeho interiéru vůni a kouzlo vánočních svátků. Své uplatnění najde nejen na slavnostní tabuli, ale i na konferenčním stolku nebo jako dekorativní prvek na komodě vedle rozzářeného stromečku.
| Materiál | Polyester 100% |
| Hmotnost | 116.0000 kg |
| Rozměry | 150x40 cm |
| Šířka | 150.0000 cm |
| Výška | 0.0000 cm |
| Hloubka | 40.0000 cm |
| Druh | Běhoun |
| Sezóna | Vánoce |
| Barva | Bílá |
150x0.1x40 cm
150x0.1x40 cm
40x150 cm
40x150 cm