| Označení: | UBR106-2 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 160 Kč 178Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
40x150 cm
Tento bílý vánoční běhoun s motivem zimní krajiny se sněhuláky na okrajích je vyroben z kvalitního 100% polyesteru a má rozměry 40 x 150 cm. Jeho design s veselými sněhuláky přinese do vašeho interiéru zimní atmosféru plnou radosti a veselí. Užijte si svátky s touto krásnou dekorací stolu, která přinese do vašeho domova nezapomenutelnou atmosféru vánočních svátků.
| Materiál | Polyester 100% |
| Hmotnost | 110.0000 kg |
| Hmotnost | 110.0000 kg |
| Rozměry | 40x150 cm |
| Šířka | 40.0000 cm |
| Výška | 0.0000 cm |
| Hloubka | 150.0000 cm |
| Druh | Běhoun |
| Sezóna | Vánoce |
| Pokyny k údržbě | Praní na 30°C |
| Barva | Bílá |
150x40 cm
150x0.1x40 cm
150x0.1x40 cm
40x150 cm
40x150 cm
45x15x45 cm