| Označení: | UBR096-2 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 196 Kč 218Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
40x150 cm
Tento stříbrný běhoun s vánočním vzorem na bílém pozadí, přináší do vašeho interiéru jemný a elegantní design. Vyrobený ze 100% polyesteru a s rozměry 40 x 150 cm, je ideálním doplňkem pro sváteční prostření stolu. Stříbrné vánoční motivy vytvářejí nádherný kontrast na bílém pozadí a dodávají vánočnímu stolu oslnivý lesk. Užijte si svátky s touto krásnou a sofistikovanou stolní dekorací, která dodá vašemu domovu neodolatelnou vánoční atmosféru.
| Materiál | Polyester 100% |
| Hmotnost | 105.0000 kg |
| Hmotnost | 105.0000 kg |
| Rozměry | 40x150 cm |
| Šířka | 40.0000 cm |
| Výška | 0.0000 cm |
| Hloubka | 150.0000 cm |
| Druh | Běhoun |
| Sezóna | Vánoce |
| Pokyny k údržbě | Praní na 30°C |
| Barva | Stříbrná |
150x40 cm
150x0.1x40 cm
150x0.1x40 cm
45x15x45 cm
40x150 cm
40x150 cm