| Označení: | UBR119-3 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 153 Kč 170Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
80x80 cm
Ubrus s elegantním vzorem po obvodu zdobeným pruhem jehličí, šišek a bobulí na bílém podkladu přináší jemnou vánoční atmosféru. Vyrobený ze 100 % polyesteru, o rozměru 80 × 80 cm, snadno se udržuje a lze ho prát na 30 °C. Ideální dekorace na menší stoly i jako doplněk k větším ubrusům.
| Materiál | Polyester 100% |
| Hmotnost | 140.0000 kg |
| Rozměry | 80x80 cm |
| Šířka | 80.0000 cm |
| Výška | 0.0000 cm |
| Hloubka | 80.0000 cm |
| Druh | Ubrus |
| Sezóna | Vánoce |
| Pokyny k údržbě | Praní na 30°C |
| Počet kusů v kartonu | 24.0000 |
| Barva | Zelená |
80x0.1x80 cm