| Označení: | UBR102-2 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 142 Kč 158Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
40x150 cm
Tento běhoun se sametovým povrchem přináší do vašeho domova nejen elegantní design, ale je i příjemný na dotek. Je vyroben z kvalitního 100% polyesteru a má rozměry 40 x 150 cm. Jeho vzor tvoří bílé jehličnaté větvičky na zeleném pozadí, což vytváří efektní a vkusnou vánoční dekoraci. Běhoun v takovémto provedení je ideální pro slavnostní prostření stolu ať už ve vaší jídelně, obývacím pokoji, či v jakékoli jiné reprezentativní místnosti.
| Materiál | Polyester 100% |
| Hmotnost | 110.0000 kg |
| Hmotnost | 110.0000 kg |
| Rozměry | 40x150 cm |
| Šířka | 40.0000 cm |
| Výška | 0.0000 cm |
| Hloubka | 150.0000 cm |
| Druh | Běhoun |
| Sezóna | Vánoce |
| Pokyny k údržbě | Praní na 30°C |
| Barva | Zelená |
150x40 cm
150x0.1x40 cm
150x0.1x40 cm
40x150 cm
45x15x45 cm
140x140 cm