| Označení: | UBR116-2 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 153 Kč 170Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
40x150 cm
Vánoční běhoun s veselým motivem sněhuláka na červeném podkladu se sněhovými vločkami krásně ozdobí váš sváteční stůl. Díky rozměru 40 × 150 cm se hodí na většinu stolů a vytvoří kouzelnou zimní atmosféru. Vyroben ze 100% polyesteru, snadno se udržuje a dlouho vydrží.
| Materiál | Polyester 100% |
| Hmotnost | 110.0000 kg |
| Rozměry | 40x150 cm |
| Šířka | 40.0000 cm |
| Výška | 0.0000 cm |
| Hloubka | 150.0000 cm |
| Druh | Běhoun |
| Sezóna | Vánoce |
| Pokyny k údržbě | Praní na 30°C |
| Počet kusů v kartonu | 24.0000 |
| Barva | Červená |
150x40 cm
150x0.1x40 cm
150x0.1x40 cm
40x150 cm
40x150 cm