| Označení: | UBR100-2 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 142 Kč 158Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
40x150 cm
Tento běhoun bílé barvy s vánočním autem na okrajích přináší do vašeho interiéru jednoduchý, ale zároveň nádherný sváteční vzor. Vyrobený z 100% polyesteru a s rozměry 40 x 150 cm, je ideálním doplňkem pro vánoční prostření stolu. Červené auto s vánočním stromečkem na střeše přidává tomuto běhounu punc radosti a slavnostní atmosféry. Užijte si vánoční svátky s touto krásnou dekorací, která zkrášlí váš interiér a vytvoří nezapomenutelnou atmosféru.
| Materiál | Polyester 100% |
| Hmotnost | 105.0000 kg |
| Hmotnost | 105.0000 kg |
| Rozměry | 40x150 cm |
| Šířka | 40.0000 cm |
| Výška | 0.0000 cm |
| Hloubka | 150.0000 cm |
| Druh | Běhoun |
| Sezóna | Vánoce |
| Pokyny k údržbě | Praní na 30°C |
| Barva | Bílá |
150x40 cm
150x0.1x40 cm
150x0.1x40 cm
40x150 cm
40x150 cm