| Označení: | UBR108-3 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 196 Kč 218Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
80x80 cm
Bílo-šedý ubrus se stříbrnými vzory v podobě špiček jehličnatých stomů v jeho rozích, bude elegantní volbou na prostření svátečního stolu. Jeho rozměry jsou 80 x 80 cm a je ze 100% polyesteru. Jeho oku lahodící design bude nádherně doplňovat vánoční výzdobu vašeho interiéru a navodí tu pravou sváteční atmosféru.
| Materiál | Polyester 100% |
| Hmotnost | 110.0000 kg |
| Hmotnost | 110.0000 kg |
| Rozměry | 80x80 cm |
| Šířka | 80.0000 cm |
| Výška | 0.0000 cm |
| Hloubka | 80.0000 cm |
| Druh | Ubrus |
| Sezóna | Vánoce |
| Pokyny k údržbě | Praní na 30°C |
| Barva | Šedá |
80x0.1x80 cm