| Označení: | UBR108-1 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 339 Kč 377Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
45x15x45 cm
Dodejte svému domovu nádech zimní elegance s tímto sametovým polštářem v šedo bílém provedení a se stříbrným vánočním vzorem. Ten znázorňuje siluety špiček jehličnatých stromů, což k vám domů přinese kouzlo zasněžené zimní krajiny. Vyrobený ze 100% polyesteru a o rozměrech 45 x 45 cm, je nejen stylový, ale i pohodlný, bude tak perfektním doplňkem pro vánočně vyzdobený interiér.
| Materiál | Polyester 100% |
| Hmotnost | 500.0000 kg |
| Hmotnost | 500.0000 kg |
| Rozměry | 45x15x45 cm |
| Šířka | 45.0000 cm |
| Výška | 15.0000 cm |
| Hloubka | 45.0000 cm |
| Druh | Polštář |
| Sezóna | Vánoce |
| Upozornění | Výplň: nepratelná |
| Pokyny k údržbě | Praní na 30°C |
| Barva | Stříbrná |