| Označení: | UBR096-1 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 321 Kč 357Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
45x15x45 cm
Tento sametový polštář se stříbrným vánočním vzorem na bílém podkladu, je vyroben z kvalitního 100% polyesteru. Má rozměry 45 x 45 cm a je vybaven snímatelným povlakem pro jeho snadnou údržbu a čistění. Jeho elegantní stříbrný design přidá vašemu interiéru tu pravou sváteční atmosféru. Umístěte ho na váš gauč, křeslo nebo postel a vytvořte si s ním dokonalý vánoční koutek plný pohodlí a radosti.
| Materiál | Polyester 100% |
| Hmotnost | 500.0000 kg |
| Hmotnost | 500.0000 kg |
| Rozměry | 45x15x45 cm |
| Šířka | 45.0000 cm |
| Výška | 15.0000 cm |
| Hloubka | 45.0000 cm |
| Druh | Polštář |
| Sezóna | Vánoce |
| Upozornění | Výplň: nepratelná |
| Pokyny k údržbě | Praní na 30°C |
| Barva | Stříbrná |