| Označení: | UBR096-9 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 429 Kč 477Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
140x140 cm
Pokud váš stůl má kulatý tvar a rádi byste jej prostřeli krásným vánočním ubrusem, pak bude tento taktéž v kulatém tvaru, ideální volbou. Má na sobě stříbrný sváteční vzor, který je na bílém podkladu a jeho průměr je 140 cm. Materiál je 100% polyester a jeho oku lahodící design bude výborným doplňkem pro svátečně vyzdobený interiér.
| Materiál | Polyester 100% |
| Hmotnost | 200.0000 kg |
| Hmotnost | 200.0000 kg |
| Rozměry | 140x140 cm |
| Šířka | 140.0000 cm |
| Výška | 0.0000 cm |
| Hloubka | 140.0000 cm |
| Druh | Ubrus |
| Sezóna | Vánoce |
| Barva | Stříbrná |
45x15x45 cm
140x140 cm