| Označení: | UBR047 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 339 Kč 377Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
160x0.1x130 cm
Připravte si prostor pro nezapomenutelné chvíle v jídelně s tímto výjimečným ubrusem v zelené barvě, typické pro nejkrásnější svátky v roce. Stromečky na ubruse jsou jemné a vkusné, dodávají prostoru eleganci a harmonii. Padající sněhové vločky pak přinášejí do vaší jídelny pocit magie a kouzla vánočních svátků.
| Materiál | Polyester 100% |
| Hmotnost | 375.0000 kg |
| Rozměry | 160x0.1x130 cm |
| Šířka | 160.0000 cm |
| Výška | 0.1000 cm |
| Hloubka | 130.0000 cm |
| Druh | Ubrus |
| Sezóna | Vánoce |
| Barva | Zelená |
150x0.1x40 cm
160x130 cm
220x130 cm