| Označení: | UBR045 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 339 Kč 377Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
45x15x45 cm
Sametový dekorační polštář o rozměrech 45x45 cm s motivem zimních stromků je ideálním prvkem pro vytvoření atmosféry klidu a pohody. Decentní potisk na tmavém podkladu přinese do vašeho interiéru šarm, eleganci a tu pravou magii zimního období. Tento polštář je vhodný pro použití v obývacích prostorech, ložnicích nebo dětských pokojích. Je snadno kombinovatelný s různými typy nábytku, dekorací a s dalšími prvky adventní výzdoby.
| Materiál | Polyester 100% |
| Hmotnost | 500.0000 kg |
| Rozměry | 45x15x45 cm |
| Šířka | 45.0000 cm |
| Výška | 15.0000 cm |
| Hloubka | 45.0000 cm |
| Druh | Polštář |
| Sezóna | Vánoce |
| Upozornění | Výplň: nepratelná |
| Pokyny k údržbě | Praní na 30°C |
| Barva | Zelená |
150x0.1x40 cm