| Označení: | SG6109 GRN-DK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 81 Kč 90Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
20x35x20 cm
Svazek eukalyptových větévek, velmi věrný své přírodní předloze, je ideálním doplňkem do květinových vazeb a aranží. Každá větévka je bohatě opatřena drobnými kulatými lístky, které tvarem i barvou dobře kontrastují s květy nebo ostatní zelení.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 57.0000 kg |
| Rozměry | 20x35x20 cm |
| Šířka | 20.0000 cm |
| Výška | 35.0000 cm |
| Hloubka | 20.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 288.0000 |
| Barva | Zelená |
| Druh rostliny | Eukalyptus |