| Označení: | SG6109 BLUE |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 81 Kč 90Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
20x35x20 cm
Eukalyptus, původně z domoviny v Austrálii, si získal srdce mnohých zahradníků a milovníků přírody. Jeho neobvyklý vzhled, výrazné listy a nezaměnitelné aroma z něj okamžitě udělaly oblíbený kousek v zahradách a parcích evropských panství. Již brzy po jeho příchodu do Evropy začaly eukalyptové větévky nacházet své místo jako dekorativní rostlina v kyticích a aranžích. Svazek větévek eukalyptu v našem provedení ztělesňuje krásu modrošedých odstínů, které dávají vašim květinovým vazbám nový rozměr.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 58.0000 kg |
| Rozměry | 20x35x20 cm |
| Šířka | 20.0000 cm |
| Výška | 35.0000 cm |
| Hloubka | 20.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 288.0000 |
| Barva | Modrá |
| Druh rostliny | Eukalyptus |