| Označení: | SG8051 GRN |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 81 Kč 90Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
15x35x20 cm
Umělý trs eukalyptu v jemně zelené barvě přináší stylový přírodní prvek do každého prostoru. Díky univerzálnímu využití je skvělý pro aranžování květinových i rostlinných dekorací různých druhů. Je trvanlivý a vydrží krásný bez náročné péče, takže se naskýtá možnost trvalé a krásné výzdoby, kterou nemusíte neustále měnit.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 43.0000 kg |
| Hmotnost | 43.0000 kg |
| Rozměry | 15x35x20 cm |
| Šířka | 15.0000 cm |
| Výška | 35.0000 cm |
| Hloubka | 20.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 240.0000 |
| Barva | Zelená |
| Druh rostliny | Eukalyptus |