| Označení: | SG6111 GRN-LT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 10 Kč 11Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
9x22x9 cm
Svazek eukalyptových větévek, velmi věrný své přírodní předloze, je ideálním doplňkem do květinových vazeb a aranží. Každá větévka je bohatě opatřena drobnými kulatými lístky, které tvarem i barvou dobře kontrastují s květy nebo ostatní zelení.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 9.0000 kg |
| Rozměry | 9x22x9 cm |
| Šířka | 9.0000 cm |
| Výška | 22.0000 cm |
| Hloubka | 9.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 144.0000 |
| Barva | Zelená |
| Druh rostliny | Eukalyptus |