| Označení: | SG6034 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 52 Kč 58Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
25x75x10 cm
Asparagus v podobě umělé větvičky zelené barvy, je univerzálním doplňkem vaší rostlinné výzdoby. Používat ji můžete celoročně a využití je všestranné. Narozdíl od svého živého protějšku vám nikdy neuvadne a používat ji můžete opakovaně.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 50.0000 kg |
| Rozměry | 25x75x10 cm |
| Šířka | 25.0000 cm |
| Výška | 75.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 48.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 384.0000 |
| Barva | Zelená |
| Druh rostliny | Asparagus |