| Označení: | SG666392 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 45 Kč 50Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
10x70x10 cm
Svazek eukalyptových větévek, velmi věrný své přírodní předloze, je ideálním doplňkem do květinových vazeb a aranží. Každá větévka je bohatě opatřena drobnými kulatými lístky, které tvarem i barvou dobře kontrastují s květy nebo ostatní zelení.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 35.0000 kg |
| Hmotnost | 35.0000 kg |
| Rozměry | 10x70x10 cm |
| Šířka | 10.0000 cm |
| Výška | 70.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 240.0000 |
| Barva | Zelená |
| Druh rostliny | Eukalyptus |