| Označení: | SG5650 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 52 Kč 58Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
20x33x20 cm
Svazek eukalyptových větévek, velmi věrný své přírodní předloze, je ideálním doplňkem do květinových vazeb a aranží. Každá větévka je bohatě opatřena drobnými kulatými lístky, které tvarem i barvou dobře kontrastují s květy nebo ostatní zelení.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 60.0000 kg |
| Rozměry | 20x33x20 cm |
| Šířka | 20.0000 cm |
| Výška | 33.0000 cm |
| Hloubka | 20.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 60.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 360.0000 |
| Barva | Zelená |
| Druh rostliny | Eukalyptus |