| Označení: | SG8024 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 38 Kč 42Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
18x35x15 cm
Oživte svůj interiér s naším umělým trsem z dubových listů v jemné zeleno-šedé barvě. Tento autentický dekorativní prvek přináší příjemný pocit přírody a klidu. Každý detail dubových listů je pečlivě zpracován, aby vytvořil realistický vzhled. Trs z dubových listů je skvělým doplňkem pro aranžování a dekoraci různých prostorů v domě. Díky umělému provedení si můžete užívat krásu elegantnětvarovaných listů ve svěží podobě po celý rok, aniž byste se museli starat o údržbu.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 15.0000 kg |
| Hmotnost | 15.0000 kg |
| Rozměry | 18x35x15 cm |
| Šířka | 18.0000 cm |
| Výška | 35.0000 cm |
| Hloubka | 15.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 36.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 288.0000 |
| Barva | Zelená |
| Druh rostliny | Senecio |