| Označení: | SG6095 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 33 Kč 56Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
12x10x37 cm
Přízdoba v podobě umělé zelené větvičky s papričkami v trsu, je skvělým základem pro vytváření vlastní rostlinné výzdoby. Jako umělá nikdy neuvadne a neztratí ze své svěžesti ani barevnosti. Nabízí skvělé řešení pro trvalé či opakované dekorování interiérů pro své potěšení nebo potěšení druhých, případně k určité společenské události. Umělá rostlinná přízdoba je malým, ale důležitým střípkem k vlastnoručním výtvorům, které budou dokonale odrážet vaše schopnosti a dovednosti.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 50.0000 kg |
| Rozměry | 12x10x37 cm |
| Šířka | 12.0000 cm |
| Výška | 10.0000 cm |
| Hloubka | 37.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 30.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 360.0000 |
| Barva | Zelená |
| Druh rostliny | Ostatní |