| Označení: | SG8025 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 88 Kč 98Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
20x35x20 cm
Umělá dekorace v podobě trsu s okrouhlými lístky v zeleno-šedé barvě. Tato univerzální rostlinná přízdoba je perfektní pro oživení vašeho interiéru. Můžete ji použít samostatně ve váze, jako součást větších aranží, nebo ji zakomponovat do věnců a dalších dekorací. Přináší do vašeho domova přirozený vzhled a nikdy neuvadne.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 33.0000 kg |
| Hmotnost | 33.0000 kg |
| Rozměry | 20x35x20 cm |
| Šířka | 20.0000 cm |
| Výška | 35.0000 cm |
| Hloubka | 20.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 240.0000 |
| Barva | Zelená |
| Druh rostliny | Senecio |