| Označení: | SG6039 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 Kč 12Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
10x20x10 cm
Umělá zeleň v podobě eukalyptu je univerzální a svěže působící dekorací. Použití je variabilní a nabízí se kombinace s nejrůznějšími druhy květin a dalších přízdob. Balení po sáčcích obsahuje celkem 12 ks.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 8.0000 kg |
| Rozměry | 10x20x10 cm |
| Šířka | 10.0000 cm |
| Výška | 20.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Sezóna | Léto |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 144.0000 |
| Barva | Zelená |
| Druh rostliny | Eukalyptus |