| Označení: | SG60106 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 45 Kč 50Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
20x62x15 cm
Zelená větev v podobě umělé je univerzálním doplňkem vaší květinové výzdoby. Používat ji můžete celoročně a využití je všestranné. Narozdíl od svého živého protějšku vám nikdy neuvadne a používat ji můžete opakovaně.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 64.0000 kg |
| Hmotnost | 64.0000 kg |
| Rozměry | 20x62x15 cm |
| Šířka | 20.0000 cm |
| Výška | 62.0000 cm |
| Hloubka | 15.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 36.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 288.0000 |
| Barva | Zelená |
| Druh rostliny | Přísavník |