| Označení: | SG6121 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 88 Kč 98Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
15x77x9 cm
Svazek eukalyptových větévek, velmi věrný své přírodní předloze, je ideálním doplňkem do květinových vazeb a aranží. Každá větévka je bohatě opatřena drobnými kulatými lístky, které tvarem i barvou dobře kontrastují s květy nebo ostatní zelení.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 52.0000 kg |
| Rozměry | 15x77x9 cm |
| Šířka | 15.0000 cm |
| Výška | 77.0000 cm |
| Hloubka | 9.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 36.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 216.0000 |
| Barva | Zelená |
| Druh rostliny | Eukalyptus |