| Označení: | SG8006 GRN |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 63 Kč 70Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
30x37x15 cm
Přidejte do svého prostoru krásný přírodní prvek, který mu vnese dokonale svěží atmosféru, a to díky umělému trsu v zelené barvě. Elegantní drobné lístky v kombinaci s nádherným odstínem, jsou lákavým prvkem pro zdobení a nabízejí univerzální použití v různých dekoračních projektech. Umělý trs vám vydrží na věky a poskytne výborné zázemí pro další ozdobné prvky, které si k němu, podle fantazie a kreativních schopností, můžete libovolně přidávat. Užívejte si díky tomu nádhernou podzimní atmosféru bez starostí o to, že by vám větvičky seschly či opadaly lístky.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 52.0000 kg |
| Hmotnost | 52.0000 kg |
| Rozměry | 30x37x15 cm |
| Šířka | 30.0000 cm |
| Výška | 37.0000 cm |
| Hloubka | 15.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 240.0000 |
| Barva | Zelená |
| Druh rostliny | Kapradí |