| Označení: | UBR106-1 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 321 Kč 357Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
45x15x45 cm
Luxusní sametový polštář s výplní v bílém provedení s roztomilým vánočním motivem sněhuláků. Vyrobený z kvalitního 100% polyesteru, o rozměrech 45 x 45 cm, je ideální pro zútulnění každé pohovky nebo křesla. Tento polštář s červeným okrajem přináší do vašeho domova kouzelnou vánoční atmosféru a pohodlí, což potěší všechny členy rodiny i návštěvy.
| Materiál | Polyester 100% |
| Hmotnost | 500.0000 kg |
| Hmotnost | 500.0000 kg |
| Rozměry | 45x15x45 cm |
| Šířka | 45.0000 cm |
| Výška | 15.0000 cm |
| Hloubka | 45.0000 cm |
| Druh | Polštář |
| Sezóna | Vánoce |
| Upozornění | Výplň: nepratelná |
| Pokyny k údržbě | Praní na 30°C |
| Barva | Bílá |