| Označení: | UBR105-1 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 285 Kč 317Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
45x15x45 cm
Elegantní bílý sametový polštář s vánočním vzorem přináší do vašeho domova příjemnou atmosféru s jemně barevnými odstíny. Skřítci a dárky, které zdobí tento polštář, přinášejí do interiéru radost a pohodu. Vyrobený z kvalitního 100% polyesteru, má rozměry 45 x 45 cm, což ho činí ideálním doplňkem pro každou pohovku nebo křeslo. Dopřejte si vánoční pohodu s tímto krásným polštářem, který dodá vašemu domovu ten správný sváteční šmrnc.
| Materiál | Polyester 100% |
| Hmotnost | 500.0000 kg |
| Rozměry | 45x15x45 cm |
| Šířka | 45.0000 cm |
| Výška | 15.0000 cm |
| Hloubka | 45.0000 cm |
| Druh | Polštář |
| Sezóna | Vánoce |
| Upozornění | Výplň: nepratelná |
| Pokyny k údržbě | Praní na 30°C |
| Barva | Béžová |