| Označení: | UBR094-3 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 153 Kč 170Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
80x80 cm
Tento působivý vánoční ubrus přinese do vašeho domova tu pravou vánoční atmosféru. Vyroben je z kvalitního 100% polyesteru a s rozměry 80 x 80 cm, se stane skvělým doplňkem svátečně vyzdobeného interiéru. Jeho červené pozadí je zdobeno bílými stromečky a jeleny, které jsou doplněny sněhovými vločkami, čímž vytvářejí nádherný zimní motiv. Přidejte tento ubrus i na váš stůl a vychutnávejte si sváteční chvíle v obklopení nádherných sytých barev a jedinečných vzorů.
| Materiál | Polyester 100% |
| Hmotnost | 110.0000 kg |
| Hmotnost | 110.0000 kg |
| Rozměry | 80x80 cm |
| Šířka | 80.0000 cm |
| Výška | 0.0000 cm |
| Hloubka | 80.0000 cm |
| Druh | Ubrus |
| Sezóna | Vánoce |
| Barva | Červená |
45x15x45 cm
80x0.1x80 cm