| Označení: | UBR080-3 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 160 Kč 178Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
80x0.1x80 cm
Zlatá barva je často spojována s bohatstvím, hojností a luxusem. Symbolizuje také sílu, slávu, úspěch a vznešenost. S tímto ubrusem s potiskem ozdobných koulí na decentním zlatém podkladě jistě přidáte do svého domova prvek luxusu a exkluzivity.
| Materiál | Polyester 100% |
| Hmotnost | 150.0000 kg |
| Hmotnost | 150.0000 kg |
| Rozměry | 80x0.1x80 cm |
| Šířka | 80.0000 cm |
| Výška | 0.1000 cm |
| Hloubka | 80.0000 cm |
| Druh | Ubrus |
| Sezóna | Vánoce |
| Pokyny k údržbě | Praní na 30°C |
| Barva | Zlatá |
150x0.1x40 cm
80x0.1x80 cm