| Označení: | PES010 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 591 Kč 657Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
17x19x11 cm
Perníkový domek s panáčkem z polyresinu, vybavený LED osvětlením, je vánoční dekorace, která přinese do vašeho domova kouzlo zimní pohádky. Hnědo-bílá kombinace a jemné detaily po rozsvícení vytvoří teplý a magický světelný efekt, který oživí vaše sváteční aranžmá.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 640.0000 kg |
| Hmotnost | 640.0000 kg |
| Rozměry | 17x19x11 cm |
| Šířka | 17.0000 cm |
| Výška | 19.0000 cm |
| Hloubka | 11.0000 cm |
| Druh | Domeček |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet baterií | 1.0000 |
| Typ baterie | CR2032 |
| Funkce | LED osvětlení |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 8.0000 |
| Barva | Hnědá |
13x21x13 cm