| Označení: | PES012 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 537 Kč 597Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
18x25x10 cm
Sněhulák z polyresinu v pestrobarevném oblečku vypadá, jako by byl vytvořen z perníku a cukrové polevy. Tato roztomilá figurka přináší do vánoční výzdoby hravou a veselou atmosféru, která oživí každý kout vašeho domova.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 670.0000 kg |
| Hmotnost | 670.0000 kg |
| Rozměry | 18x25x10 cm |
| Šířka | 18.0000 cm |
| Výška | 25.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Druh | Sněhulák |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 8.0000 |
| Barva | Růžová |
13x21x13 cm