| Označení: | PES007 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 267 Kč 297Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
18x17x4 cm
Perníkový koník z polyresinu v hnědém odstínu s bílým zdobením je kouzelnou vánoční ozdobou. Skvěle se hodí na poličku, stůl nebo jiná viditelná místa, kde přinese do vašeho interiéru vánoční pohodu a kouzlo tradic.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 335.0000 kg |
| Hmotnost | 335.0000 kg |
| Rozměry | 18x17x4 cm |
| Šířka | 18.0000 cm |
| Výška | 17.0000 cm |
| Hloubka | 4.0000 cm |
| Druh | Koník |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 20.0000 |
| Barva | Hnědá |
13x21x13 cm