| Označení: | PEK500 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 465 Kč 517Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
16x23x8 cm
Polyresinová stolní dekorace v podobě patrového domku v perníkovém designu bude nádhernou dekorací pro kouzelné vánoční období. Vypadá jako by byl skutečně vytvořen z perníku o ozdoben sladkou bílou polevou. To ale ještě není vše! Díky zabudovanému LED osvětlení uvnitř, si můžete vychutnávat pohled na nádherně rozptýlené paprsky, které vycházejí skrze všechna okénka ven.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 615.0000 kg |
| Hmotnost | 615.0000 kg |
| Rozměry | 16x23x8 cm |
| Šířka | 16.0000 cm |
| Výška | 23.0000 cm |
| Hloubka | 8.0000 cm |
| Druh | Domeček |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet baterií | 3.0000 |
| Typ baterie | LR41 |
| Funkce | LED osvětlení |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Hnědá |
16x23x10 cm
13x14x9 cm
12x25x11 cm
9x18x7 cm
10x15x9 cm