| Označení: | KEO025 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 196 Kč 218Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
11x13x9 cm
Dekorace z perníku patří k nejtypičtějším a nejkrásnějším ozdobám využívaným pro vánoční čas. Tato nádherně zdobená perníková chatka z polyresinu, doplněná LED osvětlením uvnitř, bude skvělou volbou pro ozdobení poliček, stolů a dalších viditelných míst. Vypadá jako cukrářské mistrovské dílo, které umožňuje vytvořit neodolatelný světelný efekt díky pronikajícím paprskům světla skrze okénka, dvířka a komínek.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 241.0000 kg |
| Hmotnost | 241.0000 kg |
| Rozměry | 11x13x9 cm |
| Šířka | 11.0000 cm |
| Výška | 13.0000 cm |
| Hloubka | 9.0000 cm |
| Druh | Domeček |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet baterií | 2.0000 |
| Typ baterie | LR44 |
| Funkce | LED osvětlení |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 32.0000 |
| Barva | Hnědá |