| Označení: | PES005 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 106 Kč 118Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
7x13x3 cm
Perníkový panáček z polyresinu v hnědo-bílé barevné kombinaci přináší do vaší vánoční výzdoby kouzelný až pohádkový nádech. Jsou k dostání v mixu dvou provedení, přičemž cena je uvedena za 1 kus. Tyto figurky budou skvělou volbou pro vytvoření hravé a veselé vánoční atmosféry.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 120.0000 kg |
| Hmotnost | 120.0000 kg |
| Rozměry | 7x13x3 cm |
| Šířka | 7.0000 cm |
| Výška | 13.0000 cm |
| Hloubka | 3.0000 cm |
| Druh | Panáček |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 36.0000 |
| Barva | Hnědá |
13x21x13 cm