| Označení: | PES014 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 501 Kč 557Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
16x21x9 cm
Domek z cukrovinek v růžové barvě vyrobený z polyresinu, který je navíc vybavený LED osvětlením, vypadá, jako by jej právě vytvořil ten nejlepší cukrář. Tato sladce vyhlížející dekorace přináší do vašeho domova veselou a kouzelnou atmosféru, která oživí a rozzáří každý prostor svým nádherným světelným efektem.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 500.0000 kg |
| Hmotnost | 500.0000 kg |
| Rozměry | 16x21x9 cm |
| Šířka | 16.0000 cm |
| Výška | 21.0000 cm |
| Hloubka | 9.0000 cm |
| Druh | Domeček |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet baterií | 1.0000 |
| Typ baterie | CR2032 |
| Funkce | LED osvětlení |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Růžová |
13x21x13 cm