| Označení: | PES016 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 447 Kč 497Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
11x25x10 cm
Perníkový stromek s barevnou polevou, vyrobený z polyresinu, přináší do vašeho domova kouzelný a sladký nádech. Vypadá, jako by ho vytvořil samotný mistr cukrář, a oživí a rozveselí každý prostor svou detailní, pestrobarevnou krásou.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 450.0000 kg |
| Hmotnost | 450.0000 kg |
| Rozměry | 11x25x10 cm |
| Šířka | 11.0000 cm |
| Výška | 25.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Druh | Strom |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Růžová |
13x21x13 cm