| Označení: | PEK505 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 267 Kč 297Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
13x14x9 cm
Polyresinová stolní dekorace, v podobě zdobeného patrového domku v perníkovém designu, bude nádhernou dekorací pro kouzelné vánoční období. Vypadá jako by byl skutečně vytvořen z perníku a ozdoben sladkou barevnou polevou. To ale ještě není vše! Díky zabudovanému LED osvětlení uvnitř, si můžete po jeho rozsvícení vychutnávat pohled na nádherně rozptýlené paprsky, které vycházejí skrze všechna okénka ven.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 500.0000 kg |
| Hmotnost | 500.0000 kg |
| Rozměry | 13x14x9 cm |
| Šířka | 13.0000 cm |
| Výška | 14.0000 cm |
| Hloubka | 9.0000 cm |
| Druh | Domeček |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet baterií | 3.0000 |
| Typ baterie | LR41 |
| Funkce | LED osvětlení |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 18.0000 |
| Barva | Hnědá |
16x23x10 cm
12x25x11 cm
9x18x7 cm
10x15x9 cm