| Označení: | KEO020 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 303 Kč 337Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
12x14x10 cm
Dekorace z perníku patří k nejtypičtějším a nejkrásnějším ozdobám využívaným pro vánoční čas. Tento nádherně zdobený perníkový domeček z polyresinu, doplněný LED osvětlením uvnitř, bude skvělou volbou pro ozdobení poliček, stolů a dalších viditelných míst. Vypadá jako cukrářské mistrovské dílo, které umožňuje vytvořit neodolatelný světelný efekt díky pronikajícím paprskům světla skrze okénka, dvířka a komínek.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 421.0000 kg |
| Hmotnost | 421.0000 kg |
| Rozměry | 12x14x10 cm |
| Šířka | 12.0000 cm |
| Výška | 14.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Druh | Domeček |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet baterií | 2.0000 |
| Typ baterie | LR44 |
| Funkce | LED osvětlení |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 24.0000 |
| Barva | Hnědá |