| Označení: | PES011 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 160 Kč 178Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
8x16x6 cm
Perníkový panáček z polyresinu v pestrobarevném provedení přináší do vaší vánoční výzdoby hravý a veselý nádech. Mix dvou druhů – holčička v růžových šatech a chlapeček s vestou a kloboukem – je perfektní volbou pro rozjasnění vašeho domova ve svátečním čase.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 180.0000 kg |
| Hmotnost | 180.0000 kg |
| Rozměry | 8x16x6 cm |
| Šířka | 8.0000 cm |
| Výška | 16.0000 cm |
| Hloubka | 6.0000 cm |
| Druh | Panáček |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 32.0000 |
| Barva | Hnědá |
13x21x13 cm